STAVBA

Čerpáme z dlouholetých zkušeností z realizací rodinných domů, komerčních prostor a rekonstrukcí. Našim klientům nabízíme profesionální služby v oblasti interiér designu, realizace pozemních staveb, rekonstrukce a vybavení komerčních i bytových prostor.

Stavba bez starostí

Během naší spolupráce vás provedeme celým procesem celkové rekonstrukce. Zajišťujeme kompletní servis od návrhu na míru až po vybavení interiéru. Dbáme na to, aby moderní interiér splňoval jeho hlavní funkci – funkčnost a jedinečnost.

 Nechte odborníky pracovat za vás. Postaráme se o bezproblémový průběh stavebního řízení, veškeré projekční práce a papírování. Ve Fidem Design dbáme na co nejvyšší možnou kvalitu. Zajišťujeme proto autorský, stavební a technický dozor stavby, abychom měli jistotu, že vše probíhá přesně podle plánu.

 Společně váš záměr dotáhneme až ke kolaudaci úspěšně dokončeného projektu. Ozvěte se nám.

Stavba prodejny, inženýring, projektová dokumentce Under Armour Praha OC Nový Smíchov

Komerční prostory

Již osm let se specializujeme na interiéry komerčních objektů. Zařídili jsme více než xy stylových prodejen a showroomů na celém území České republiky. Našim klientům nabízíme komplexní řešení celého interiéru na míru, včetně vizualizace zdarma, projektování a inženýringu.

Námi vybavené prostory jsou charakteristické nejen stylovým vzhledem, ale také volbou materiálů a jejich životností. Využijte možnosti vytvoření vlastního návrhu na míru. Společně vymyslíme nejlepší možné řešení pro váš interiér, které pozvedne jedinečnost každého prostoru. Dbáme na to, aby námi zařízený interiér odrážel vizuální identitu vaší firmy.

Nechte se inspirovat našimi posledními realizacemi.

Projektový management

Zajišťujeme komplexní stavební práce ve spolupráci s těmi nejlepšími odborníky. Poskytujeme technický dozor a kompletní koordinaci celého projektu od přípravy, projektové dokumentace až po zhotovení samotné stavby formou generálního dodavatele nebo subdodavatelů.

Pomůžeme vám s návrhem

a realizací vašeho projektu